+90 282 650 35 36

info@maviegetemizlik.com

Bizi Takip Edin:

Bizden Haberler

Anasayfa >> Haberler

Antimic Teknolojisi Nedir ?

Antimic®, Nano-Teknoloji/Sol Gel teknolojisi ile Türkiye’de Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde geliştirildi. Antimic®, uygulandığı her yüzeyde elastik camsı koruyucu bir tabaka oluşturarak tüm bakteri, virüs ve mikropları yok ederek üremelerini durdurur. Antimic®, diğer temizlik ürünlerine kıyasla güçlü bir anti-mikrobiyel koruyucu ajandır. Uygulandığı yüzeyleri renksiz, kokusuz nano boyutta küçük kalkanlar ile kaplayarak, bakterilerin tutunmasını engeller ve uzun süreli etkisi sayesinde üremelerine de engel olur. Antimic® ürün grubu, en üst standardlarda anti-mikrobiyel teknolojisi ile koruma sağlarken, insan ya da hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunmaktadır.

  • Bizi Takip Edin:

Buharlı Dezenfektasyon

Antimic® kullanıldığı her yüzeyde gözle görülmesi ve elle hissedilmesi mümkün olmayan nano boyutlarda elastik camsı bir koruyucu kalkan tabakası oluşturarak mevcut mantar, küf, mikrop, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlar, kalıcı etkisiyle üremelerini engeller.

Uzun Süreli Virüsten Koruma
Antimic®’in uygulandığı yüzeyde oluşturduğu koruyucu tabaka, her türlü temizlik malzemesi ve günlük kullanım koşulları karşısında uzun süre etkisini yitirmez.
Virüsten Koruma Uygulama
Uygulama yapılacak yüzeyi standart temizlik malzemeleri ile temizleyip kurumasını bekleyin. Antimic® ürününü uygulanacak yüzeyi kaplayacak şekilde püskürtün. Temiz bir bez veya sünger vasıtasıyla yayın ve kurumasını bekleyin. Kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.
Uzun Süreli Virüsten Koruma Etken Maddeler
Alkoksisilan Kuarterner Amonyum Tuzu, Özel Yüzey Aktifler ve D. Su. Antimic® su bazlıdır, içinde ağır metal ve alkol içermez.

  • Bizi Takip Edin:

Apartman Sakinleri Yönetimi Bilgilendirme

6331 Sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereğinceapartmanınızın Kapıcı ve Merdiven silmede görevli kişi ve kişilerin 5510-6/ SGK Kanunu gereği ( Ev, İşyeri ve apartmanlarda) Sigortasız ve İş Güvenliksiz temizlik personelinin çalıştırıldığı tespit edilmesi durumunda Sosyal güvenlik kurumu tarafından sorumlulara cezai işlem uygulanmaktadır. Apartman Temizliği

  • Bizi Takip Edin: